Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

18.10.2022

Předsedové valašskomeziříčských buněk ANO – Radim Přikryl a ODS – Petr Nachtmann podepsali za své strany koaliční smlouvu. Dohodli se tak na vzájemné spolupráci pro následující čtyřleté období.

Ze vzájemné dohody vyplývá, že starostou bude Robert Stržínek (ANO) a místostarosty Yvona Wojaczková (ANO) a Petr Nachtmann (ODS). Koaliční strany se dohodly také na rozdělení míst v radě města s tím, že hnutí ANO v ní bude mít pět zástupců a ODS dva. Zároveň platí také usnesení, že pokud nebude moci druhá jmenovaná nominovat během ustavujícího zastupitelstva dva radní, zastoupí jedno z těchto míst dočasně člen hnutí ANO. „Je před námi množství rozpracovaných projektů, ale také nových úkolů, které společnými silami jistě zvládneme úspěšně dokončit. Naším společným cílem je další rozvoj města a proto chceme do budoucna o strategických rozhodnutích jednat také s opozičními stranami. Věříme, že nám všem záleží na tom, aby bylo Valašské Meziříčí dobrým místem pro život,“ shodli se při podpisu koaliční smlouvy Radim Přikryl a Petr Nachtmann.

Zdroj: https://www.valasskemezirici.cz/koalicni-smlouva-ve-valmezu-je-podepsana/d-50908


RS